אודותינו

הרעיון המרכזי - יותר בריאות פחות אנטיביוטיקה

שילד משלבת ידע מוצק בתעשייה ומומחיות מדעית יוצאת דופן כדי לספק פתרונות לסוגיות בריאות בעלי חיים שיש להם השלכות על בריאות האדם.

 

היסטוריה 

שילד נוסדה בשנת 2001, ומ-2009 מייצגת את חברת Biomin בישראל. ביומין היא חברה שפיתחה טכנולוגיות של תוספי מזון לחיות משק ועומדת בקדמת ניהול סיכוני רעלנים במזונות בעלי חיים, ע"י מיקופיקס קו מוצרים המנטרל רעלני פטריות. כמו כן תוספי מזון נוספים המספקים פתרונות הזנה לחיות בריאות יותר. ביומין, ושילד בעקבותיה, התמקדו בפיתוח מוצרים חדשניים ויכולת לטפל בכמה מאתגרי הבריאות ובטיחות המזון של חיות משק הנמצאים בשימוש נרחב בעולם.

 

משימות וחזון 

Biomin מגלה, מפתחת, ומשווקת טכנולוגיות חדשניות ומוצרים לשיפור הבריאות של בעלי חיים. אופן הפעולה העיקרי הוא באמצעות תוספי המזון המונעים תחלואה ובכך משפרים את הבריאות. אלו מונעים טיפולים תרופתיים ומשפרים את הביצועים בייצור ובטיחות המזון. ליבת הפיתוח של המוצרים הם קניין רוחני של חברת ביומין, המיישמת גישה "מניעה משתלמת מטיפול".
זאת, על מנת לצמצם את הטיפולים האנטיביוטיים.
הפתרונות נותנים מענה לבעיות על ידי ניהול סיכונים כנגד רעלני פטריות הפוגעים במערכת החיסון וכנגד מחוללי מחלה הגורמים למחלות מעי. 

פילוסופיית העבודה של ביומין נותנת עדיפות להקמת שיתופי פעולה עם גופי מחקר אקדמיים עם התעשייה, אשר מאפשרים לפתח קו רחב של תוספי מזון מוכחים לשיפור הבריאות, הרווחה והביצועים של חיות משק כגון עופות, בקר לחלב ובשר, צאן, מדגה ועוד.

רופא וטרינר, מצוי בשוק המוצרים הווטרינריים מבחינה מקצועית, בדרכי פעולתם יעילותם ובטיחותם.
בעל ניסיון בדרישות הרישום של חוקי המדינה וכן בפיתוח וביצור של מגוון מוצרים בתחום הווטרינרי.

ד"ר יאיר סער

מנכ"ל
מתגוררת במגדל העמק. מהנדסת ביוטכנולוגיה, בעלת ניסיון בהובלה והטמעת מערכות איכות בחברות בתעשייה.

אלינור כהן

מנהלת אבטחת איכות
לירן כץ, יליד הצפון, מתגורר כעת בבאר שבע.
בעל ניסיון עשיר בשיווק ושירות במגוון תחומים שונים.
בשנים האחרונות עבד לירן בשיווק לתחום מעלי הגירה.
בוגר קורס יסודות גידול עדר בקר לחלב וקורס הזנה.

לירן כץ

מנהל מכירות מעלי גירה
עודד גולדשטיין ממושב מולדת, בעל השכלת הנדסאי בעלי חיים במדרשת רופין, שהתמחה בניהול עדרי בקר לבשר. עודד עוסק בתפקידי ניהול שונים בתחום הבקר מעל 35 שנים. במסגרת תפקידו עסק בהזנת מעלי גירה, ניהול עדרי בבקר מסחריים ובחווה ניסיונית של משרד החקלאות, וכן חבר במזכירות אמב"ל. עודד בעל ידע נרחב במוסדות משרד החקלאות המחקר והבנה כלכלית בגידול בקר.

עודד גולדשטיין

מנהל מכירות מעלי גירה
רועי רייניץ בן מושב כפר הס מזכרון יעקב, בעל תואר ראשון וניסיון במכירות בשוק מוצרים מן החי.
בקי בשוק העופות בישראל, בוגר קורס ניהול לול.

רועי רייניץ

מנהל מכירות לול
בת קיבוץ שדה אליהו, ומתגוררת כיום בקיבוץ חפצי-בה. בוגרת ביה"ס לרפואה וטרינרית ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית. סיימה בהצטיינות יתרה תואר ראשון במדעי בעלי החיים בפקולטה לחקלאות. מספקת ייעוץ מקצועי ומדעי בכל הנוגע לרפואת בעלי חיים ושמירה על בריאותם.

ד"ר עדי גלעד

מנהלת הזנת בעלי חיים
תושבת מגדל העמק. בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה וקרימינולוגיה. בוגרת קורס ניהול ופיתוח משאבי אנוש מטכניון.

אירה מלמדוב

מנהלת משרד
לבריאות חיות המשק - מניעה משתלמת מטיפול